Hakkımızda

blank

2002 yılında kurulan Ece Yazılım, nitelikli çalışanları, bilişim teknolojileri alanında artan bilgi ve deneyimleri ile sürekli gelişen kalite ve hizmet anlayışı ile, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren orta ve büyük segmentteki kurumlara bilişim çözümleri ile ilgili hizmet vermektedir.

Ece Yazılım 2019 yılından itibaren Çorum Teknokent çatısı altındaki ofisinde arge çalışmalarına devam etmektedir.

Ece Yazılım

Çalışmalarımızın genel kapsamı; teknolojiden ve yüksek kaliteden ödün vermeden, maliyetlerin düşük seviyelerde tutulması, müşterilerimizin üretimle ilgili bilinçlendirilmeleri, teknik ihtiyaçları konusunda yönlendirilmeleri, eğitimleri ve ödünsüz kalite politikamızdır.

Sizi Dinliyoruz!

Beklentilerinizi belirleyip, çözümlere birlikte karar veriyoruz

Sizi Anlıyoruz!

İhtiyaçlarınıza nokta atışı çözümlerimizi raporluyor ve sunuyoruz

Geliştiriyoruz!

Çözümümüzü adım adım geliştiriyor, hayata geçiriyoruz

Sizi Destekliyoruz!

Çözüm ortağı olarak portföyümüzde mutlu bir müşteri daha…

Analiz

Detaylı analiz çalışmaları müşterilerin istekleri belirlenerek, projelerin hangi aşamalarında hangi çalışmaların yapılacağı net bir şekilde planlanır.

Geliştirme

Derin analizlerin sonucunda alınan bilgiler doğrultusunda yapılan proje analiz çalışmasını takiben yazılım geliştirme sürecine başlanır ve süreç tamamlanır.

Raporlama

Yazılım projelerinin gelişim sürecinde, tüm aşamalar müşteriye raporlanır. Hatalar ve eksiklikler yazılım gelişim sürecinde tespit edilerek gecikmelerin önüne geçilir.

Test

Projelerin tüm aşamaları, projeler tamamlandıktan sonra ayrıntılı şekilde test edilir. Test aşamasını takiben projelerde belirlenen eksiklik ve hatalar giderilerek kullanıma sunulur.